Adrenalin Film Festival prichádza vo februári do Liptovského Mikuláša!
Sobota 18. Februára 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Adrenalin Film Festival prichádza vo februári do Liptovského Mikuláša!

Po Bratislave prichádza Adrenalin Film Festival aj do Liptovského Mikuláša! V novembri 2016 odpremietal Adrenalin Film Festival v Bratislave až 20 filmových titulov zameraných nielen na snowboarding či freeskiing, ale aj surfing, skateboarding, či ďalšie športy. Organizátori podujatia sa rozhodli tento krát výber filmov predstaviť aj v Liptovskom Mikuláši. Návštevníci z blízkeho aj ďalekého okolia si budú tak môcť pozrieť napríklad najočakávanejší film sezóny The Fouth Phase od Red Bull Media House/Brainfarm, športovú biografiu snowboardovej legendy Eera Ettalu pod názvom Ender od Pablo Productions, Tight Loose od Teton Gravity Reserach či enviro film Jumbo Wild od Sweetgrass Productions o ochrane prírody v Britskej Kolumbii. Samozrejme, premietať sa bude v najväčšej kinosále v Liptovskom Mikuláši a to v 4k kvalite. Organizátor pre vás pripravil tiež tombolu o permanentky do Jasnej, či pár ďalších hodnotných cien. Príďte si teda pozrieť výber TOP filmov tejto sezóny na veľkom plátne! Vstupné: 4 EUR.

PROGRAM:

23.2. o 18:00 ★ THE FOURTH PHASE

USA, 90min,Red Bull Media House/Brainfarm, AJ titulky

Od tvorcov známeho filmu The Art of Flight, prichádza v tomto roku nový film The Fourth Phase. Je to jeden z najnákladnejších filmov vo svojom žánre a celý bol natočený na 4K kameru, silný zážitok zaručený!

23.2. o 20:15 ★ JUMBO WILD

USA, 60 min, Sweetgrass Productions/Patagonia, AJ titulky Patagonia predstavuje dokument Jumbo Wild – strhujúci film od Sweetgrass Productions o dlhoročnom boji aktivistov snažiacich sa o záchranu ikonickej Jumbo Valley. Vo filme uvidíte tiež krásne zábery a freeskiing v Britskej Kolumbii.

24.2. o 18:00 ★ TIGHT LOOSE

USA, 75 min, Teton Gravity Research, bez titulkov, AJ

Film Tight Loose nás zavedie všade od Indie až po Aljašku a vo filme sa predstavia jazdci ako Dane Tudor, Sammy Luebke, Dash Longe, Dylan Hood a ďalší. Pre nás jeden z TOP filmov sezóny, ktorý naladí pozitívnou energiou a krásnym lyžovaním.

24.2. o 20:00 ★ ENDER

FIN, 76 min, Pablo Films, bez titulkov, AJ

Ender je filmová biografia športovej kariéry Eera Ettalu, ktorý je za posledné desaťročie jedna z najvýraznejších postáv svetového snowboardingu. Sympatický Eero, silný príbeh a skvelý soundtrack robia z filmu Ender jeden z najlepších filmov tohtoročného festivalu.

Event: https://www.facebook.com/events/332292590505065/

Web: www.adrenalinfestival.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: aff

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!