Ako dopadol Snowfest 2017 aj s našimi ridermi?
Utorok 14. Februára 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ako dopadol Snowfest 2017 aj s našimi ridermi?

Zaujímavá Big Airová akcia Snowfest 2017 sa odjazdila u našich poľských susedov a zúčastnili sa jej aj jazdci z Poľska, Čiech, Slovenska a Veľkej Británie. Ako dopadlo jazdenie?

Ako prvý sa odjazdil Team Strike, keď mali dvaja jazdci zo spoločného teamu po tri jazdy. Padali zaujímavé triky ako SwBs 900, Fs 720 doublegrab, Cab 720 a ďalšie. Najlepšiu jazdu zajazdil ELM Team (Nikodem Franczak, Kamil Knop) z Poľska nasledovaný českým Fluffy Unicorns (Martin Mikyska, Jan Nečas) a tretí skončili Drop Inn Team (Matt Corey, Lewis Courtier) z Anglicka. Na štvrtom mieste potom The A Team (Sam Turnbull, Kuba Skrzypkowski), piate miesto brali IBK Team (Tomek Zwolak, Aleksander Pankiewicz) a šieste slovenský Hangair Team (Milan Purdeš, Lukáš Droppa). Rozdieli medzi teamami boli naozaj tesné a rozhodovali detaily pri trikoch.

V Best Trick session si najlepšie počínal Martin Mikyska z Čiech, ktorý vypálil čistú SwBs 900 a bral prvenstvo. Nasledoval ho Kamil Knop s Double backflip a tretie miesto išlo Janovi Nečasovi za Fs 1080. Príjemný víkend v Poľsku ukončila obrovská party do rána.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: snowfest polsko

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!