Ako je na tom skatepark v Humennom?
Pondelok 15. Mája 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ako je na tom skatepark v Humennom?

Popri nových skateparkoch ktoré čas od času na Slovensku vyrastú, tu máme aj zopár takých, ktoré svoje časy slávy majú dávno za sebou. Jedným z takých je aj skatepark na východe v Humennom. Ako sa mu darí?

Nie veľmi dobre. Chátra, prekážky sú v dezolátnom stave a mnohé nejazditeľné, priam nebezpečné. Skatepark, teda bývalý skatepark sa nachádza na Chemlonskej ulici a bol postavený pred cca 10. rokmi za 65.000€. V skateparku v časoch jeho slávy sa nachádzali vlny, rádiusy, centrálny funbox, grindbox a ďalšie prekážky. Mnoho prekážok je však teraz nejazditeľných. Drevo na nich je zničené, prehnité a na viacerých miestach chýba podklad.

V roku 2016 na júnovom zasadnutí mestského zastupiteľstva sa riešila otázka rekonštrukcie skateparku, no poslanci ju neschválili. Ako to dopadne s humenským skateparkom je zatiaľ otázne, mesto sa podporiť rekonštrukciu nechystá a peňazí z iných zdrojov nieto.

Zdroj info a foto: Milan Potocký, Humenský expres

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!