Američanka Jamie Anderson víťazkou ženského slopestyle na ZOH 2014 v Soči
Nedeľa 09. Februára 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Američanka Jamie Anderson víťazkou ženského slopestyle na ZOH 2014 v Soči

Napínavé finále nám ponúkli baby počas oboch kôl ženského finále v slopestyle na ZOH 2014 Soči. Dvanásť najlepších báb jazdilo o pódiové umiestnenia na troch jibových a troch skokových prekážkach. My sme pozorne sledovali aj Česku Šárku Pančochovú, ktorá bola kandidátkou na kov.

Nakoniec to všetko dopadlo inak, ako sme si predstavovali. Jednoznačne najlepšie zajazdila skúsená Američanka Jamie Anderson a tak si domov berie zlato (gap to noseslide, 50-50 backside 180 von, halfcab 50-50 bs 180 out, Cab 720 tailgrab, Switch backside 540 a Frontside 720). Druhá skončila Fínka Enni Rukajarvi a tretia Britka Jenny Jones.

Česká reprezentantka Šárka Pančochová, ktorá bola líderkou po prvom kole, mala bohužiaľ smolu a v druhej jazde škaredo spadla (pri páde sa jej nalomila helma) a nepodarilo sa jej získať vyššie bodové ohodnotenie. Celkovo tak skončila na 5. mieste. Aj tak Šárke gratulujeme, robí obrovské meno českému snowobardingu.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!