Bazén Šurany – oficiálna otváračka a ďalšie info
Utorok 08. Apríla 2014
Autor: Junkride, BLF

0 komentárov

Bazén Šurany – oficiálna otváračka a ďalšie info

V Šuranoch sa intenzívne pracuje na novom bike – skateparku. Aktuálne chalani betónujú bazén, ktorý by mal byť dokončený budúci týždeň ( 16. týždeň) a čoskoro sa pustia aj do výstavby dirtov.

Bike – skatepark Bazén Šurany by chceli chalani otvoriť už 10.5.2014 veľkou otváracou akciou Junkride Pool Jam 2014. Akciu budú tvoriť BMX Jam, Skate Jam v bazéne, Dirt Jump Jam na dirtoch a Graffiti Jam. Celý deň budú hrať DJs a rockové kapely, bude občerstvenie a všetko čo k dobrej akcií patrí. Určite si ju nenechaj ujsť ! Bližšie info a plagát budú zverejnené čoskoro.

Na pomoc pri stavbe prišiel Miloš Ogurčák, najväčší odborník na betónové parky na Slovensku. V bazéne sa za posledné týždne vybetónovalo niekoľko nových prekážok a pripravili sa na betónovanie ďalšie prekážky, ktoré budú dokončené nasledujúci týždeň. Ako zhruba vyzerá betónovanie, výstavba a dokončovanie parku? Sledujte fotky.

Bazén Šurany je areál vytvorený na pozemku bývalého kúpaliska tvoriaceho jeden plavecký bazén. Tento bazén sme pretvorili na betónový skatepark svojpomocne v rámci Junkride Crew, OZ Šurianski Jazdci a KZN Parks. Okrem bazéna sa začalo so stavbou Dirt Jump skokov. Celý areál je v štádiu výstavby. Okolie má byť upravené, vysadené stromy, chodníky a otvorenie parku sa plánuje na 10. mája 2014.

Bazén sa nachádza na pozemku medzi športovou halou a kinom Hviezda v Šuranoch neďaleko bikehaly. Mesto Šurany nájdete neďaleko Nových Zámkov na juhu Slovenska.

Zdroj info a fotiek: www.junkride.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!