Pondelok 15. Augusta 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Boardlife.sk ďakuje všetkým za účasť na Grape

Tak Grape festival je úspešne za nami. Dva dni žúrovania, koncertov a hlavne skateboardingu ste mohli zažiť na letisku Piešťany. Boardlife.sk v spolupráci s partnermi priniesol minirampu a stanové mestečko na festival Grape. Touto úvodnou krátkou správou sa chceme poďakovať všetkým, čo sa prišli pozrieť na miničko, bývali v stanovom mestečku, alebo si len tak s nami užívali festival.

Boardlife.sk stanové mestečko sme priniesli v spolupráci s firmou Husky, ktorá venovala stany do mestečka. Veľmi nás teší obrovský záujem o stany v mestečku. Však kto by nebol rád bývaniu zadarmo v stane. Mimo personálu bolo verejnosti zapožičaných 20 stanov, v ktorých sa ubytovalo celkom 67 ľudí. Ďakujeme.

Hlavnou atrakciou, ktorú doniesol Boardlife.sk na Grape bola minirampa od FS construction. Rampa stála pár metrov od stanového mestečka a využívali ju naši najlepší jazdci na skate a korčuliach. Exhibičné jazdenie predviedol náš najlepší minirampový jazdec Lukáš Mihalec, Erik Cvopa, Braňo Mrváň, Marek Jača, Juro Vartík, Mišo „Smrťák“ Horečný, Adam Tran a ďalší. Zapojil sa aj Braňo Moravčík so zlomenou rukou. Okrem skaterov ste mohli v rampe vidieť exhibičné jazdenie FS korčuliarov Maťa, Sergeia, Jura a Indiána. Ďakujme FS teamu, všetkým, čo jazdili a prišli sa pozrieť. Vytvorili ste neopakovateľnú atmosféru.

Taktiež ďakujeme organizátorom Grape, že si pre nás pripravili príjemný festival a mohli sme byť jeho súčasťou. Samotný festival Grape sme si užili do sýtosti. Koncerty, sprievodné akcie, a dokonca aj počasie boli super. Taktiež pripravujeme dva články. Jeden do skate sekcie a jeden do lifestyle. Aby si každý prišiel na to svoje. Samozrejme množstvo fotiek a video. Ostaňte verní.

S pozdravom váš Boardlife.sk team.

Sledujte video z Boardlife.sk a Summer Urban Market zony od Čerstvé ovocie & Sashe.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!