Sobota 03. Septembra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Chavala Cup ovládli Tury, Zápražný a Molec

Dnes, v sobotu 3. septembra sa odjazdili skvelé preteky s názvom Chavala Cup. Konali sa už tradične vo Zvolene. Akciu si prišlo pozrieť veľké množstvo divákov a aj samotných jazdcov. Jazdci sa pozbierali z celého Slovenska a prišlo aj zopár kamošov z Čiech.

Kompletný report s fotkami a videom od Cibiho môžete čakať u nás v najbližšej dobe. Teraz prejdime k výsledkom Chavala Cup 2011. Z veľkého množstva jazdcov postupovalo do semifinále 20 najlepších. Následne do finále 12 z nich. Boli to: Molec, Leskoviansky, Zápražný, Tury, Veselý, Houka, Mihala, Nálevka, Mrváň, Tran a Mercell.

Finále bolo naozaj na vysokej úrovni. Jazdci sa hecovali do tých najťažších trikov. Padali transfery do grindov na centrále, megaflipy cez nollie u Zápražného a ešte kopec lahôdok. A ako to celé dopadlo?

Najlepšie zajazdil finále Rišo Tury z Košíc a odniesol si vecné ceny + prize money! Fakt veľký štýl. Druhé miesto bral Marek Zápražný z Malaciek, za jeho neuveriteľné kombá a flipy cez nollie. Tretie miesto išlo k domácemu Peťovi Molecovi. Picnic Best trick sa jazdil formou cash za triky a jazdci si rozmenili stovku na 5€ triky. Chalanom gratulujeme! Fakt skvelá akcia, ktorých bude na Slovensku dúfame čo najviac. Hor sa na afterku.

Chavala Cup 2011

1. Rišo Tury
2. Marek Zápražný
3. Peťo Molec
4. Michal Veselý
5. Ondro Leskoviansky
6. Jiří Houka
7. Tomáš Nálevka
8. Janko Mihala
9. Braňo Mrváň
10. Adam Tran
11. Peťo Mercell
12. Filip Krchník

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!