Nedeľa 18. Novembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Členková sezóna pokračuje 2 násobnou zlomeninou Miša „Siliho“ Illu a ako sa darí Zápražnému?

ranenia sa nám v poslednej dobe poriadne rozbehli. Čakali by sme, že sa bude jednať o snowboardové zranenia, ale pravda je taká že na záver skate sezóny si niekoľko známych riders privodilo zranenie. Najprv to boli Erik Cvopa a Braňo Moravčík, neskôr v sobotu Michal „Sili“ Illa.

Erik a Braňo si vytkli členky počas jazdenia v miničku vo výmeničke. Nepomohlo ani chladenie a chalani majú riadne opuchnuté členky. Erik zatiaľ barle nepotrebuje, Braňo si nimi ale pomáha. Sili počas jazdenia v ružinovskom skateparku utrpel nepríjemnú dvojnásobnú zlomeninu členka. Bol prevezený rýchlou zdravotnou službou na pohotovosť, kde mu urobili röntgen a následne mu členok naprávali. Sili má dvojnásobnú zlomeninu členkovej kosti. V utorok ide na overovací röntgen či bolo naprávanie úspešné a či nebude treba podstúpiť operáciu. Silimu a chalanom držíme palce, nech sa zo zranení čo najskôr a čo najúspešnejšie dostanú. 

Ako sa darí Marekovi Zápražnému? Pomaly sa zotavuje z operácie krížneho väzu, ktorú podstúpil pred mesiacom. Na fotografii môžete sledovať regeneráciu rán po operácii kolena po 10 – 20 – 30 dňoch. Skoré uzdravenie a návrat na dosku samozrejme prajeme aj Marekovi.

Foto: Marek Kikinder, Marek Zápražný a Eirk Cvopa

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!