DC Special Delivery Tour lll aj v Prahe
Piatok 09. Júna 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

DC Special Delivery Tour lll aj v Prahe

Už po tretí krát sa vydajú DC skate riders na tour po šiestich najväčších európskych metropolách DC SPECIAL DELIVERY TOUR III.

Po zastávke v Barcelone sa team presunie do Prahy, kde sa zastaví na najlepších pražských spotoch a navštívi aj dva pražské skateshopy.

Zapíšte si dátum 22. 6. – 24. 6. 2017, kedy budete mať možnosť vidieť v Prahe DC riders: Madars Apse, Thaynan Costa, Jaakko Ojanen, Joseff Scott a Antony Lopez.

Vo štvrtok 22. 6. 2017 navštívi DC team dva pražské skateshopy, v ktorých prebehne podpisová akcia a môžete sa tešiť na nejaké free DC veci a aj lístky na koncert Funky Pandas:

15:00 STREETMARKET (Husitská 13, Praha 3)

16:00 EL NINO (Palackého nám. 358/2, Praha 2)

V piatok 23. 6. 2017 v 16 :00 stretnete team na skate deme na Staline. Jazdci budú mať k dispozícii opäť nejaké DC veci pre lokálnych skaterov a na mieste bude aj pizza a nejaké to pitie na doplnenie energie.

Tento rok DC Shoes spolupracuje na tour s legendárnym Jeru The Damaja na sérii koncertov « DO THE RIGHT THING » kde vystúpiaFUNKY PANDAS (Jeru & Psycho Les).

V sobotu 24. 6. 2017 o 22 :00 vystúpi v rámci DC Special Delivery Tour FUNKY PANDAS v clube STORM.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!