Utorok 11. Decembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Elare - premiéra slovenského skate videa 12.12. 2012

Marek Zápražný, Peter Molec, Juro Vartík, Braňo Mrváň a Filip Krchník sa predstavia v najnovšom slovenskom skate videu Elare, od Števa Kurillu. Premiéra videa prebehne magický dátum a to 12.12.2012 v bratislavskom klube U Očka (Karpatská ul. 3)

Chýbať nebudú samozrejme jazdci, autor videa Števo, množstvo kamarátov a kamarátok. Za 4€ vstupného dostanete welcome drink od Jägermeister a tombolový lístok. V tombole môžete vyhrať množstvo cien od DC Shoes, Picnic Skateshop.sk, Horsefeathers, Antiz. Takže sa máte na čo tešiť. Okrem skvelého skate videa, cien v tombole na vás čaká množstvo zábavy a riadny žúr až do rána. Vstup je od 20:00.

Video Elare bolo natáčané celý rok 2012, profily v ňom budú mať Peter Molec, Marek Zápražný, Juro Vartík, Braňo Mrváň, Filip Krchník. Okrem partov jednotlivých riderov uvidíte friends part. Viac o videu, interview so Števom Kurillom a aj teaser si pozrite na: http://www.boardlife.sk/skateboard/clanok/elare-teaser-a-interview-so-stevom-kurillom

Premiéru podporili: DC Shoes, Picinic skateshop.sk, Horsefeathers, Antiz
Mediálni partneri: Boardlife.sk, Skaterock.cz, Boardmag.cz

Facebook event: Elare - premiéra slovenského skate videa 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!