Exkluzívny pretek svetového pohára v skateboardingu opäť v Čechách.
Utorok 13. Júna 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Exkluzívny pretek svetového pohára v skateboardingu opäť v Čechách.

GrandPrix Beroun, oficiálny pretek Svetového pohára v skateboardingu sa odjazdí v sobotu 24. júna v areáli skateparku v Beroune, len 15 km od Prahy. Domáci a zahraniční diváci tak budú môcť zažiť túto neuveriteľnú show a vidieť tých najlepších jazdcov tejto série.

Program akcie GrandPrix Beroun začína už v piatok 23. júla príchodom prvých pro jazdcov a ich oficiálnym tréningom pred sobotným majstrovským pretekom. Na štartovke sa objavia okrem domácich českých riderov ako Tomáš Vintr, Maxim Habanec, Martin Pek aj zahraniční rideri, medzi ktorými nebude chýbať náš Rišo Tury. GranPrix Beroun nie je len jedinou stredoeurópskou zastávkou svetového pohára, ale aj jediná akcia svojho druhu ktorú prenáša Česká Televízia.

Tento rok sa preteku zúčastnia jazdci z viac ako 20-tich krajín sveta, nebudú chýbať hviezdy a držitelia zlatých medailí z X Games, alebo pretekov Svetového pohára. Vstup na akciu je zadarmo. Sprievodný program v podobe hudobného festivalu sa koná priamo v blízkom areáli skateboardového parku pri železničnej stanici. Na hudobnom pódiu vystúpia hviezdy českého hudobného neba ako Garand & Kenny Rough, DJ Wich, alebo fenomenálny TroubleGang, ktorý je zároveň hlavným vystúpením festivalu. Hudobný festival je súčasťou celej akcie a začína hneď po dojazdení o 19:00.

Program:

Piatok, 23. 6. 2017 - oficiálny tréning a otvorenie areálu pre verejnosť

* 13:00 – 21:00 Oficiálny tréning pretekárov všetkých kategórií

* 21:00 - Uzatvorenie areálu

Sobota, 24. 6. 2017 - GRANDPRIX BEROUN 2017 - hlavný pretek

* 08:30 – 11:00 Pretek kategórie AM

* 12:30 – 15:00 Kvalifikácia kategórie PRO - hlavný pretekV rámci svého vystoupení zahraje Marpo také ých návštěvníků.

 Fakt, že TroubleGang vystoupí právě na GrandPrix Beroun je důvodem

* 15:00 - 17:00 Semifinále kategórie PRO

* 17:00 - 18:00 Finále kategórie PRO (prenos do TV)

* 18:00 - 18:30 Best Trick contest (prenos do TV)

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: sutaz skate beroun

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!