Pondelok 25. Marca 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Get Ready for Summer Patry vol.II - 18.4.2013 Bratislava

Po tohto ročnej dlhej a tuhej zime treba poriadnu prípravu na prichádzajúce slnečné lúče. Po minuloročnom veľkom úspechu vám Surf-trip.sk, Fox, Jägermeister a Boardlife.sk prinášajú druhé pokračovanie plážovej party tour po vybraných českých a slovenských mestách GET READY FOR SUMMER PARTIES 2013.

Na Slovensku sa na túto jedinečnú surfovú party môžete tešiť opäť v Bratislave. Už  18. apríla 2013 vás privíta Nu Spirit Club (Šafárikovo nám. 7) a známi, osvedčení hudobní fajnšmekri DJs Yanko Král, Cifiman a Akvamen, ktorí zahrajú obľúbené surfové hitovky. Len v Bratislave sa vám navyše predstaví a na pódium vystúpi slovenský Jack Johnson – ADO!!!

Na party vás čaká prehliadka letnej kolekcie značky FOX a topánok CROCS, ktoré budú predvádzať miestne surf girls a surf boys. Nasledovať bude projekcia surfových videí od Surf-trip.sk a zábery z českých a slovenských výletov do Francúzska, Španielska a Lanzarote, v ktorých medzi účinkujúcimi určite spoznáte vašich známych a lokálnych surferov.

O osvieženie sa v letnej, plážovej atmosfére postará poriadne namrazený welcome drink, o ktorý sa postarajú Jägermeister beach chicks! V priebehu párty sa môžete tiež tešiť na balance boardy Yak alebo na pravý surferský pohotoshooting s palmou, surfovou doskou a babusovou chatkou. Projekcia surfových videí, exotické ovocie a skvelé ceny na Jägermeister drinky sú samozrejmosťou po celú noc. Novinkou na party je skvelá cena vychladeného Budvaru, ktorý je najobľúbenejším pivom všetkých českých a slovenských surferov. Chýbať tak bude už len piesok pod nohami a slaná voda v ušiach.

Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na letný pobyt u oceánu s ľadovo namrazenými drinkami určite toto pozvanie miestnych surferov na party neodmietnete!!!

Surfové spoty:

12. apríl – Ostrava, Klub Marley

17. apríl – Olomouc, Jazz Tibet bar

18. apríl – Bratislava, Nu Spirit Club – vstupné 2 €

19.apríla – Uherské Hradiště, klub Mír

26.apríla – Praha, Fusion Hotel Prague

Lokálne GET READY FOR SUMMER PARTIES 2013 podporuje Jägermeister, FOX, Surf-trip.sk/cz, Boardlife.sk, Budvar, Crocs a YAK.

Na jednotlivých parties sa stretnete s celým radom ľudí, ktorí si už surfovanie na vlnách vyskúšali a dozviete sa aj ako takýto SURFTRIP 2013 môžete vyhrať takmer bez námahy.

GET READY FOR SUMMER!

Aktuálne info o bratislavskom surfovom spote nájdete na www.facebook.com/events/313415052117714/ alebo na www.surf-trip.sk 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!