Štvrtok 11. Apríla 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Get Ready for Summer Patry vol.II - už len týždeň!!!

Už o týždeň sa môžete tešiť na najlepšiu surfovú party na Slovensku. Get Ready for Summer Party vol.II už budúci štvrtok 18. apríla 2013 v bratislavskom Nu Spirit Clube. Pozrite sa na čo všetko sa môžete tešiť.

Jedinečná surfová party Get Ready for Summer vol.II už budúci štvrtok 18. apríla 2013 v bratislavskom Nu Spirit Clube (Šafárikovo nám 7). Skvelé surfové hity a vypalovačky pre vás budú celý večer mixovať osvedčení DJs Yanko Král, Cifiman a ich český surfový DJ Akvamen. Len v Bratislave sa na pódiu predstaví hudobný hosť, slovenský Jack Johnson – ADO!!! Celým večerom vás bude sprevádzať nemenej známy speaker Aktiv.

Čaká vás prehliadka letnej kolekcie značky FOX a topánok CROCS, ktoré budú predvádzať miestne surfové girls a boys. Nebude chýbať ani najznámejší slovenský surfer Tomáš Hafner, ktorý príde podporiť lokálnych surferov.

Ešte stále môžeš byť súčasťou prehliadky aj TY!!! Viac info v správe: Hľadajú sa lokálne surferky a surferi

Pozrieť si môžete taktiež projekciu surfových videí z dielne Surf-trip.sk a zábery z českých a slovenských výletov do Francúzska, Španielska a Lanzarote, v ktorých určite spoznáte známych a lokálnych surferov.

Nesmieme zabudnúť na osvieženie, o ktoré sa v letnej, plážovej atmosfére postará poriadne namrazený welcome drink od Jägermeisteru. Tešiť sa môžete aj na tombolu a ceny od partnerov party. 

Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na letný pobyt u oceánu s ľadovo namrazenými drinkami určite toto pozvanie na party od miestnych surferov neodmietnete. 

Surfové spoty:

12. apríl – Ostrava, Klub Marley

17. apríl – Olomouc, Jazz Tibet bar

18. apríl – Bratislava, Nu Spirit Club – vstupné 2€

19. apríl – Uherské Hradiště, klub Mír

26. apríl – Praha, Fusion Hotel Prague

Lokálne Get Ready for Summer Parties 2013 podporuje JägermeisterFOXSurf-trip.sk/czBoardlife.skBudvarCrocs a YAK.

Na jednotlivých parties sa stretnete s celým radom ľudí, ktorí si už surfovanie na vlnách vyskúšali a dozviete sa aj ako takýto SURFTRIP 2013 môžete vyhrať takmer bez námahy.

GET READY FOR SUMMER!!!

Aktuálne info o bratislavskom surfovom spote nájdete na FB eventu alebo na www.surf-trip.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!