Štvrtok 18. Apríla 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Get Ready for Summer Patry vol.II v Bratislave už dnes!!!

Party tour Ger Ready for Summer Parties má úspešne za sebou dve české mestá, ktorými boli Ostrava a Olomouc. Po minuloročnom úspechu má táto party tour znova zastávku aj v Bratislave. Už dnes sa môžete tešiť na najlepšiu surfovú žúrku o 20:00 hod. v bratislavskom Nu Spirit Clube.

dnes 18. apríla sa môžete prísť zabaviť a vytancovať na skvelú surfovú party v Bratislave. Bratislavský Nu Spirit Club (Šafárikovo nám. 7) do surfových rytmov roztancujú osvedčení DJs Yanko Král, CifimanAkvamen, ktorí nesmú na žiadnej surfovej party chýbať. Svoj mini koncert predstaví fešný umelec, ktorému všetci hovoria „slovenský Jack Johnson“, ktorým nie je nikto iný ako ADO!!! O ADOvi sa viac dozviete v našom mini interview.

Hlavným bodom programu, na ktorý sa všetci tešia je módna prehliadka letnej kolekcie značky FOX a topánok CROCS, ktoré vám predvedú naše lokálne surf girls a surf boys. Viac o prehliadke nájdeš TU. Nasledovať bude projekcia surfových videí od Surf-trip.sk a zábery z českých a slovenských výletov do Francúzska, Španielska a Lanzarote, v ktorých medzi účinkujúcimi určite spoznáte aj lokálnych surferov.

O osvieženie sa v letnej, plážovej atmosfére postará poriadne namrazený welcome drink od Jägermeister beach chicks! V priebehu party sa môžete tešiť na balance boardy Yak aj na pravý surferský photoshooting s palmou, surfovou doskou a bambusovou chatkou. Projekcia surfových videí, exotické ovocie a skvelé ceny na Jägermeister drinky sú samozrejmosťou po celú noc. Celá party vyvrcholí tombolou s cenami od partnerov, ktorú si budete môcť kúpiť pri vstupe do klubu.  

Novinkou na party je skvelá cena vychladeného Budvaru, ktorý je najobľúbenejším pivom všetkých českých a slovenských surferov. Chýbať tak bude už len piesok pod nohami a slaná voda v ušiach. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na letný pobyt u oceánu s ľadovo namrazenými drinkami určite na party príďte!!!!

Happy Hours na všetky drinky v klube do 23:00 hod. Po 23:00 len na Jägermeister a Budvar!!!

Surfové spoty Get Ready for Summer Parties 2013:

18. apríl – Bratislava, Nu Spirit Clube – vstupné 2 €

19. apríla – Uherské Hradiště, klub Mír

26. apríla – Praha, Fusion Hotel Prague

Lokálne Get Ready for Summer Parties 2013 podporuje Jägermeister, FOX, Surf-trip.sk/cz, Boardlife.sk, Budvar, Crocs a Yak.

Na jednotlivých parties sa stretnete s celým radom ľudí, ktorí si už surfovanie na vlnách vyskúšali a dozviete sa aj ako takýto SURFTRIP 2013 môžete vyhrať takmer bez námahy.

GET READY FOR SUMMER!

Aktuálne info o bratislavskom surfovom spote nájdete na www.facebook.com/events/3134505211714/ alebo na www.surf-trip.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!