Piatok 12. Augusta 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Grape festival začal a aj skateboarding na ňom

Dnes, v piatok 12 augusta 2011 sa otvorili brány festivalu Grape. Nechýbal na ňom ani Boardlife.sk a FS mini rampa. Počasie zatiaľ praje, je príjemne slnečno bez zrážok. Boardlife.sk stanové mestečko sa zaplnilo do posledného miestečka. Taktiež FS minirampa sa od začiatku využíva naplno.

Jazdiť sa začalo okolo 16 hod, kedy prišiel aj hlavný nápor festivalových účastníkov. Session v miničku odpálili Michal "Smrťák" Horečný, Braňo Mrváň, Erik Cvopa, Aktív a aj Adam Tran. Dokonca aj Braňo Moravčík so zlomenou rukou si dal pár jázd. K nim sa pridali bladeri. Skvelý deň na festivale ešte samozrejme nekončí. Večerné koncerty budú určite stáť za to. Na zajtra 13. augusta sme si pre vás pripravili niekoľko session s jazdcami. K nim by sa mali pridať Juro Vartík, Lukáš Mihalec a ďalší.

Miničko však môže vyskúšať každý účastník festivalu Grape. Už dnes ich bolo niekoľko. Zajtra okrem samotných skate sessions prebehne aj súťaž o Lomo foťák. Stačí si len vyskočiť. Dobehnite na Grape a užívajte si s nami.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!