Hangair - freestyle/športové centrum v Bratislave sa už formuje
Streda 01. Februára 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hangair - freestyle/športové centrum v Bratislave sa už formuje

Po krátkej odmlke sme sa znova boli pozrieť ako vyrastá freestyle športové centrum v Bratislave - Hangair. Toto centrum je jedinečné na Slovensku a my sa už nevieme dočkať, kedy si pôjdeme zaskákať do foampitu, na kickroch, zacvičiť, zatočiť, zajazdiť v minirampe a skateparku, dať si pivko a pozrieť si videopremiéru. Ako výstavba pokračuje?

O projekte Hangair sme už niekoľkokrát písali - Vzniká prvá Akadémia adrenalínových športov - Hangair - Hangair, začíname! Prvé kontúry akadémie Hangair. Tentoraz sme sa boli na miesto výstavby pozrieť osobne a boli sme príjemne prekvapení, ako výstavba pokročila.

Vonkajšie opláštenie haly je už hotové a usilovne sa pracuje aj na vnútornom prostredí. Priečky, sanita, miesto pre trampolíny, skoky so snowflexom, foampit a ďalšie šmaky sú procese prípravy. Chalani pracujú na akadémii freeystle športov každý deň. Pozrite sa na aktuálne fotky. Predbežný dátum otvorenia Hangairu bude apríl 2017. Držíme palce!

Info o projekte na: www.hangair.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hangair

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!