Nedeľa 02. Júna 2013
Autor: Boardlfie

0 komentárov

Happy End skate contest na akcii Rozbaľ to Bratislava úspešne za nami!

Cez víkend sa v Bratislave konala zaujímavá skate akcia s názvom HappyEnd Skate Contest v rámci podujatia Rozbaľ to Bratislava. Výnimočným bol hlavne tým, že sa konal na Hlavnom námestí v Bratislave, ktoré je v strede historického centra. Ako to dopadlo?

Akcie sa zúčastnila vyše tridsiatka riderov, hlavne z okolia Bratislavy, ale vidieť bolo aj hostí z Bánoviec nad Bebravou a ďalších miest. Jazdilo sa v kategórii do 16 a nad 16 rokov. Ako sme už spomenuli, unikátne miesto umocňovalo atmosféru. Jazdiť na námestí, medzi množstvom turistov je zaujímavé. Poďme sa pozrieť na výsledky. Full report vám prinesieme samozrejme v pondelok, takže ostaňte nažhavení.

Do 16 rokov to dopadlo takto:

1. Kristián Nguyen
2. Peter Miklánek
3. Matúš Mozola

Kristián z Bánoviec nad Bebravou jazdí kvalitný slovenský skateboarding a keďže nemá ani 16 rokov, tak sme zvedaví, ako bude pokračovať jeho skate vývoj.

Kategória nad 16 rokov:

1. Braňo Moravčík
2. Braňo Mrváň
3. Kubo Ivančík

Best Trick Braňo Mrváň a fs flip cez zábranu

Rideri si rozdelili 100€ prize money a strávili príjemný deň na zaujímavom mieste a hlavne jazdením a nič na tom nepokazil ani krátky dážď. Ako sme už spomenuli, full report čoskoro na www.boardlife.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!