Hľadajú sa posily do Hangairu - akadémie akčných športov v Bratislave
Pondelok 20. Februára 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hľadajú sa posily do Hangairu - akadémie akčných športov v Bratislave

Hangair je prvá akadémia akčných športov na Slovensku, v ktorej môžeš trénovať a posúvať svoje limity, či už si fanúšikom skateboardingu, zimných športov, trampolín, gymnastiky alebo fitnes. Okrem toho ponúka prvotriedny eventový priestor, v ktorom môžeš pohodlne pracovať, alebo si vychutnať dobrú kávu či pivko. Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Máme dobré správy - práve teraz hľadajú nových ľudí.

Človek na recepciu

Budeš prvá tvár, ktorú naši zákazníci uvidia, preto by ti úsmev nemal byť cudzí. Angličtina alebo nemčina sú nevyhnutné, tiež by si mal byť zodpovedný, komunikatívny a milý, aj keď nemáš práve svoj deň. My ti ho urobíme :)

Človek na bar

V podstate to isté ako človek na recepciu, akurát do eventovej časti. Mal by si preto byť zodpovedný, komunikatívny - ideálne aj v cudzích jazykoch a ak máš skúsenosti s obsluhou baru, je to tvojou veľkou výhodou.

Dozor športoviska

Ideálne aktívny športovec s veľkým záujmom o pohyb. Budeš mať na starosti to, aby sa na športovisku nedialo nič, čo sa tam diať nemá, preto musíš byť zodpovedný a vnímavý. Tiež bude fajn, ak ovládaš cudzie jazyky, minimálne angličtinu alebo nemčinu.
 
Ponúkame ti pracovné prostredie, aké inde nenájdeš a príležitosť vybudovať niečo, čo tu ešte nebolo. Je nám jedno, či si muž, žena, študent alebo neštudent, ak si sa v niektorej pozícii našiel a chceš s nami pracovať, pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list na zamestnanie@hangair.sk.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hangair

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!