Informácie o Slovenskom pohári vo freestyle snowboardingu 2020
Pondelok 13. Januára 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Informácie o Slovenskom pohári vo freestyle snowboardingu 2020

Slovenský pohár vo freestyle snowboardingu pod záštitou Slovenskej lyžiarskej asociácie a úseku snowboardingu sa koná v troch termínoch a na troch miestach. Prvé kolo je naplánované na 25.1.2020 v stredisku Jasná a miestom DC Snowparku a bude sa jazdiť slopestyle, druhé kolo sa odjazdí v rámci Big air v Meste Kremnica a to 8.2.2020, jazdí sa Big Air a tretie kolo je naplánované na 22.2.2020 v Zuberci v rámci Zuberskej Foršty, kde sa jazdí Big Air.

Na všetkých zastávkach sa jazdí open kategória, ktorej sa môžu zúčastniť jazdci bez vekového limitu, prihliadnuc na obťažnosť trate. Dievčenská kategória sa otvára pri minimálne 4. účastníčkach. Pri jednotlivých zastávkach platia propozície vydané organizátormi pred pretekmi. Jazdci získavajú za výsledky body, ktoré sa im spočítavajú do celkového súčtu. Jazdec s najvyšším počtom bodov sa stáva Majstrom Slovenska vo freestyle snowboaridngu 2020.

Registrácia:

Podľa propozícií k jednotlivým zastávkam pohára SLA.

Systém súťaže:

Podľa propozícií k jednotlivým zastávkam pohára SLA. A podľa počtu prihlásených jazdcov. Systém sa určí po uzavretí prihlášok na mieste a po dohovore s organizátorom. Systém pretekov sa oznámi na riders meetingu.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: sla pohar sutaz

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!