Jedinečná Roxy Yoga na Vltave
Štvrtok 28. Júla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Jedinečná Roxy Yoga na Vltave

Už vás nebavia uzavreté telocvične? Príďte si zacvičiť jogu na novo otvorený Kayak Beach Bar na Náplavku v Prahe a to do konca leta s Roxy úplne zadarmo. Každý utorok , stredu a piatok na vás bude čakať Magda, ktorá s vami na vlnách vinyasy, ktorá prirodzene spája dych a pohyb, prepláva letom. Lekcie sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kayak Beach Bar je historicky prvým sportoviskom na vode v Prahe. Na multifunkčnom športovom pontóne s kapacitou až 140 ľudí, za ktorého vznikom stojí aj majster sveta a olympijský medailista Vavřinec Hradilek, je pre návštevníkov pripravený piesočný kurt na beach volejbal, jogu, alebo pétangue. Súčasťou zariadenia je aj požičovňa paddleboardov a sea kajakov vrátane plavby s výkladom.

Novo sú otvorené lekcie paddle board jogy so zakladateľkou a spolumajiteľkou pražského Karma Yoga štúdia, Veronikou. Paddle board joga je horúcim kandidátom na to stať sa hitom leta, kombinuje totiž balančné cvičenie, ktorého je docielené pri pohybe paddle boardu na vode s jogou. Kayak Beach Bar, kde sa lekcie každý piatok a sobotu konajú, je v túto chvíľu jedným miestom, kde sa dá na Vltave tento originálny druh jogy cvičiť.

www.kayakbeachbar.cz

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: roxy joga yoga praha

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!