Keď obúvam Yeezy, každý darmošlap mindžuje!
Streda 02. Novembra 2016
Autor: PR
Foto-video: Footshop
0 komentárov

Keď obúvam Yeezy, každý darmošlap mindžuje!

Presne toto mohlo zaznieť v Rytmusovej slohe v tracku Keď Jazdíme My, pretože Rytmusov botník je rovnako nabitý ako jeho garáž.

Dôkazom je model Nike Mag, ktorý vyšiel Rytmusa na 5 000 euro. To by už stačilo na kompletné obutie menšej dediny. Cenovkou ale nezaostávajú ani ďalšie Rytmusove páry, napríklad teniskám Yeezy, ktoré navrhoval sám Kanye West, je venovaných hneď niekoľko políc. 

Rytmus sa pýši nielen najnovšími kúskami amerického rappera, ale nájdeš u neho aj staršie modely z doby, keď Kanye ešte navrhoval pre Nike. Samozrejme nechýba ani model Nike Air Yeezy 2 Red October, pre ktoré by hocikto predal obličku. Tí menej duchaplní aj obe obličky, pokiaľ tu prvú ešte nestihli streliť za Magy. Okrem týchto slávnejších párov môžeš ale na Rytmusovej nohe stretnúť aj viac basic kúsky, akými sú napríklad Jordany alebo modely, na ktorých spolupracoval basketbalista LeBron James. Pokiaľ si chceš botník popozerať na vlastné oči, je pre teba toto video ako stvorené!

instagram.com/footshop
facebook.com/footshop
footshop.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!