Streda 04. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Majstrovstvá Bratislavy už túto sobotu!

Majstrovstvá Bratislavy v Ružinovskom skateparku sa uskutočnia už túto sobotu, no teraz vám prinášame pár spresnení ohľadne Majstrovstiev. Pre jazdcov je dôležité podotknúť, že registrácia končí presne o 13:00, ani o sekundu neskôr! Každý registrovaný jazdec bude mať nárok na občerstvenie zadarmo, v ktorom budú zahrnuté spišské párky s veľkou kofolou a Red Bullom, ktorý jazdcom určite pomôže v jazdením, nie len tým, že im dodá krídla...Aj toto by malo byť lákadlom, prečo prísť o niečo skôr a stihnúť, sa zaregistrovať do 13:00.

Majstrovstvá sa pôjdu nestresovou jamou formou. Presnejšie informácie o forme majstrovstiev sa dozviete na mieste, pretože všetko závisí od počtu prihlásených jazdcov, čo sto percentne platí aj pre Game of S.K.A.T.E., o ktorom sa tiež rozhodne na mieste. Rozhodcom bude Štefan Kurilla a Peter Mercell, za mikrofónom bude stáť Erik Cvopa, ktorý bude promptne sprevádzať celé majstrovstvá. Na záver len prezradím, že do skateparku sa privezú nové prekážky, ktoré budú dotvárať kreatívnu nádielku skateparku. Určite sa tak môžeme tešiť na skateboarding NA HRANICI, ako je už v Bratislave zvykom. P.V.

V sobotu na závodoch v bratislavskom skateparku v Ružinove prisľúbila účasť aj legenda skateboardingu Roman Hackl. Dúfajme teda, že sa mu podarí prísť, pretože naživo stretnúť takúto legendu by bolo naozaj cťou pre všetkých zúčastnených. Takže nezabudnite v sobotu 7. 5. sa všetci dúfam vidíme v skateparku!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!