Sobota 17. Novembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Majstrovstvá BSK pre Jura Vartíka, Kristiána Nguyena. Sili vyhral odvoz sanitkou

Sobota 17. novembra 2012 patrila bratislavskému skateboardingu. V Ružinove sa odjazdila prvá časť a to Majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja. Aj napriek chladnému a zamračenému počasiu sa ich zúčastnila tridsiatka jazdcov. Jazdilo sa v kategórii do 15 a nad 15 rokov.

Jazdci boli rozdelení na heaty a do finále postupovalo osem najlepších zo staršej a šesť najlepších z mladšej kategórie. Na pľace bolo vidieť riderov ako Michal Horečný, Matej Uhler, Kristián Nguyen, Juro Vartík, Riči Eliáš, Martin Repka, Kubo Ivančík, Tomáš Hofbauer, Miro Bodiš a ďalších. Akciu prišla podporiť skvelá riderka z Rakúska, Júlia Brückler. Do finále sa dostalo osem jazdcov (z toho jedno dievča) – Vartík, Horečný, Uhler, Hofbauer, Ivančík, Eliáš, Bodiš a Brückler.

Do skateparku pribudla nová prekážka a to menší funboxík od FS Construction, na ktorom sa hlavne lietalo a flipovalo. Ďalej sa jazdila hlavne vyhadzovačka a bedňové múriky. Smolu na akcii mal Mišo „Sili“ Illa, ktorý si dochrámal členok a musela ho odviesť záchranka. Sili sa tak pridáva k tohto sezónnym členkárom, ako Braňo Moravčík a Erik Cvopa. Prajeme skoré uzdravenie. Prejdime na výsledky prvej časti.

Kategória do 15 rokov a výsledky sú nasledovné: 1. Kristián Nguyen, 2. Simančík, 3. Panko, 4. Kirka, 5. Pichler, 6. Pribiš

Kategória nad 15 rokov a výsledky sú nasledovné: 1. Juro Vartík, 2. Michal Horečný, 3. Kubo Ivančík, 4. Julia Brückler, 5. Martin Uhler, 6. Tomáš Hofbauer, 7.Riči Eliáš, 8. Miro Bodiš

Vidíme sa o 17:00 vo výmeničke na druhej minrampovej časti Majstrovstiev Bratislavského samosprávneho kraja.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!