Minireport z Hoity Toity Dema v NZ
Pondelok 11. Augusta 2014
Autor: Teodor

0 komentárov

Minireport z Hoity Toity Dema v NZ

Pod skratkou NZ samozrejme nemyslíme Nový Zéland, ale juhoslovenské mesto Nové Zámky, v ktorom nedávno vyrástol pekný betónový skatepark. Chalani z Hoity Toity v ňom zorganizovali demo spolu s bestrickom o vecné ceny.

Počas dema panoval Braňo Moravčík - vybral si prekážku ostatnými ignorovanú - vertikálny wall z ktorého sa ani tak neodchádza, ako skôr padá. Ani ostatní jazdci sa však nedali zahanbiť, Smrťák skúšal 5-0 360 flip out a J-Var štýlové shifty až na zem. Sekundovali im Hofi a Cvopi, ktorých ste celý deň mohli vidieť ladne cruisovať po parku, či už v klobúku, alebo bez. V besttricku sme mali možnosť vidieť pekný skateboarding od viacerých lokálov, ale až k odmene sa nakoniec prepracovali Riči zo Šale, Ján Schwarc a šikovný malý Dominik z Devínskej Novej Vsi. Skrátka, jednalo sa o veľmi príjemný deň ktorý bol oslavou skateboardingu a dúfame, že takýchto akcií bude čoraz viac. Edit stočil Momo aka G Lucciani Production.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!