Nezabúdajte na pitný režim!!!
Štvrtok 16. Júla 2015
Autor: PR

0 komentárov

Nezabúdajte na pitný režim!!!

Každé malé dieťa vie, že by malo v letných horúčavách veľa piť. Obzvlášť pozor by si mali dávať ľudia, ktorí veľa športujú a žijú aktívnym spôsobom života, aby vypili denne dostatok tekutín. Inak sa budú cítiť unavení a malátni. Najlepšia je čistá voda, prípadne riedený džús alebo čerstvý vlažný čaj.

Máme pre vás tip na fľaše, ktoré vaše pitie udržia po celý deň ako čerstvé. Najlepšie čo sme vyskúšali sú Zdravé fľaše®.  Vyrábajú sa zo zaručene nezávadného plastu pôvodne určeného na lekárske účely. Netvoria sa v nich žiadne plesne ani pachy a jednoducho sa udržiavajú len vyplachovaním vlažnou vodou. Predávajú sa v rôznych veľkostiach a vo veľmi originálnych dizajnových vyhotoveniach. Skvelé je, že sú konštrukčne veľmi jednoduché a ich diely sa dajú vymieňať. Takže údržba aj životnosť je skvelá. 

Odporúčame aj značku Lifeventure, ktorá ponúka buď ľahké oceľové alebo tritánové fľaše.

Práve tritan patrí medzi najpopulárnejšie plasty posledného obdobia, je zdravotne nezávadný a nedrží sa v ňom pleseň a nepríjemné zápachy. Fľaše Lifeventure sú konštrukčne veľmi praktické a jednoducho sa udržiavajú. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!