Nike x Poler spojili svoje sily. Výsledok?
Utorok 01. Decembra 2015
Autor: PR
Foto-video: www.footshop.sk
0 komentárov

Nike x Poler spojili svoje sily. Výsledok?

Model, ktorý je spomedzi Nike SB modelov jeden z najobľúbenejších – Nike SB Dunk High prichádza v zimnom prevedení. Tentokrát Nike spojil svoje sily s kultovou značkou Poler a výsledkom sú boty, ktoré vás navnadia na tú správnu zimnú náladu!

Samozrejme, že boty si môžete kúpiť aj keď ste milovníkmi prírody a hôr, ktoré radi zdolávate. Tieto Dunks nevyzerajú presne ako tie „normálne“, ale taktiež sú úplne pôvabné hah. Sivo-oranžové prevedenie, prispôsobené horským podmienkam – hlavne z dôvodu, že značka Poler je jemne fanaticky orientovaná týmto smerom.

A aby sme vám značku Poler trochu priblížili... Okrem skvelých bags, ktoré si môžeme pozrieť tu, vyrábajú vecičky a handričky pre všetkých – od mestkých ľudí, cez nadšencov bežných outdoor športov až po extrémnych šialencov. Všetko z ich výroby, ale musí mať nádych jednoduchosti, zábavy a hlavne funkčnosti.

Určite tak vyzerajú aj boty, ktorým Nike prepožičala telo a Poler zas dizajn. Táto kolaborácia je menši reminder pre nadšencov Nike ACG. Okrem farieb a loga Poler na jazyku, majú taktiež šnúsky a očká ako pravé horské boty!

Nech ich už budete nosiť kdekoľvek, vždy sa vám prispôsobia. Ich release je 5.12 (takže ich potom môžete rovno nachystať Mikulášovi do okna – výhoda, že budú stále čisté) a dostupné budú online na stránkach Footshopu.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Nike Poler Nike x Poler Nike SB Dunk High footshop.sk

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!