Utorok 23. Októbra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Nitro Circus – megašou prichádza do Prahy

Šialené videá z Nitro Circus ste už veľakrát videli, teraz ale show Travisa Pastranu – Nitro Circus prichádza do Prahy. Prečo si neurobiť výlet? 26.11. 2012 budete môcť vidieť šialené triky na skate, BMX, kolobežkách a všeličom inom v neďalekej Prahe.

Nitro Circus, ktorý založili Travis Pastrana, Gregg Godfrey a Jeremy Rawle, sa teší rýchlemu nárastu globálnej popularity, ktorú odštartovala novátorská séria DVD s Travisom a jeho priateľmi, ktorí predvádzajú neuveriteľne nebezpečné kúsky na celej rade bláznivých zariadení.

V roku 2009 sa spojili s MTV a vytvorili nový hit, televízny seriál z produkcie Godfrey Entertainment a Dickhouse, ktorý sa vysielal v 60 krajinách celé dve sezóny a tešil sa veľkej sledovanosti. To viedlo k vzniku Nitro Circus 3D filmu, ktorý bude celosvetovo uvedení koncom roka a ktorý pôjde v stopách filmu Jackass 3D, ktorý zarobil viac ako 120 miliónov dolárov v predaji lístkov po celom svete. Travis Pastrana's Nitro Circus Live 26.11.2012 v O2 Arena Praha.

DC Shoes si pre vás pripravilo súťaž o niekoľko VIP lístkov na Nitro Circus a množstvo ďalších cien. Sledujte súťaž.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!