Nové Yeezy sú tu! Ako ich mať pod stromčekom?
Štvrtok 15. Decembra 2016
Autor: PR
Foto-video: Footshop
0 komentárov

Nové Yeezy sú tu! Ako ich mať pod stromčekom?

Už túto sobotu vychádzajú nové Yeezy 350 V2, tentokrát v čiernej colorway s bielym pruhom. Aj keď bude o niečo viac párov oproti predošlým releasom, aj tak sa nebudú sypať ako rožky v obchode. O tom svedčí aj fakt, že Footshop stále ostáva jediným obchodom v Čechách a na Slovensku, ktorý ich má k dispozícii.

Okrem počtu párov sa ale zmenila aj cesta k nim. Opäť je to raffle, tentokrát ale s dobročinným účelom. Dobročinného rafflu sa zúčastníš prostredníctvom kúpi lístka za necelé štyri eurá, ktorý pomôže malej Boženke, ktorej je zbierka venovaná, k trochu ľahšiemu životu. Okrem šance získať svoj pár tenisiek Kanyeho Westa si odnesieš aj dobrý pocit z toho, že tvoje pracne zarobené peniaze konečne poslúžili nejakému vyššiemu účelu, než je školský bufet, piatok v krčme alebo dealer na rohu.

Párov do raffle je venovaných naozaj mnoho, takže šance sú vysoké! Na programe dňa ale zostáva aj klasická forma instore rafflu, lenže tentokrát dôjde aj na novo otvorenú bratislavskú predajňu, takže už nemusíš cestovať cez pol galaxie až do Prahy! Pre kompletné info sleduj neustále sa updatujúcu Yeezy microsite, kde sa dozvieš, čo všetko ťa môže doviezť k tým legendárnym cvičkám!

Yeezy od Kanyeho Westa si našli cestu aj do novej bratislavskej predajne Footshopu.

Asi vás to prekvapí, ale mysleli sme aj na tých, ktorí namajú chuť či motiváciu prispieť na projekt Footshop pre Športovci Hrdinom - http://bit.ly/YeezyxHitHitSK. Z tohto dôvodu sa uskutoční aj instore raffle Yeezy Boost 350 V2 BW. Počet párov na predajni vám neprezradíme.

Viac na: https://www.facebook.com/events/798371813634240/?active_tab=about

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: footshop.sk adidas Yeezy 350 V2 tenisky Kanye West

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!