Novinky o Slovenskom pohári v skateboardingu 2019
Piatok 12. Apríla 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Novinky o Slovenskom pohári v skateboardingu 2019

Nová skateboardová sezóna je v plnom prúde a preto by sme Vám za sekciu skateboardingu predstavili niekoľko noviniek, ktoré sa budú týkať Slovenského pohára v skateboardingu 2019.

Zásadnou novinkou je získanie generálneho partnera na všetky zastávky SPS 2019. Sme veľmi radi, že sa nám po vzájomných jednaniach podarilo dohodnúť spoluprácu so SUPRA footwear! Pre organizáciu celého pohára je táto spolupráce veľkým posunom a zároveň pre sekciu skateboarding víziou ako zlepšovať podmienky a kvalitu našich súťaží.

Zoznam zastávok kde sa odjazdí Slovenský pohár v skateboardingu 2019 sa rozšíril. Okrem tradičných zastávok ako sú Bardejov, Nitra a Košice sme do série zaradili aj 3 nové zastávky. Teší nás, že pohár budeme vedieť zorganizovať v Leviciach. Na svoje si priaznivci skateboardingu prídu aj v Námestove, kde samotná zastávka SPS 2019 je spojená aj s Vibe festivalom. Celý Slovenský pohár v skateboardingu vyvrcholí v Poprade, kde v aktuálne najlepšom skateparku na Slovensku sa odjazdia aj Majstrovstvá SR v skateboarding 2019.

Kto jazdil Slovenský pohár v skateboardingu už v minulom roku vie, že sa bude jazdiť v dvoch kategóriách. Juniorská a seniorská kategória bude rovnako ako minulý rok rozdelená na kategóriu do a nad 16 rokov. Celý pohár sa bude hodnotiť vďaka hodnotiacemu systému Skaterank, ktorý zabezpečuje okamžité online výsledky a rovnako prehľadné sledovanie bodovania celej série.

Detaily o celej sérii Slovenského pohára v skateboardingu sa dozviete na našich sociálnych sieťach Slovak skateboarding, alebo a pod hashtagom #slovakskateboarding.

Veríme, že sa uvidíme minimálne na jednej zastávke SPS 2019 a spoločne tak prispejeme k rozvoju skateboardingu a scény na Slovensku. Skateboarding je to čo nás spája, tešíme sa na Vás!

 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: pohar skate skateboarding

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!