Otváračka skateparku v Malackách pre Moravčíka a Vojtaša
Sobota 16. Júla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Otváračka skateparku v Malackách pre Moravčíka a Vojtaša

V sobotu 16. júla 2016 prebehlo slávnostné otvorenie nového betónového skateparku v Malackách. O výstavbu sa postarala firma Fiveramps a v rámci otváračky bola pripravená street, Game of S.K.A.T.E. a Best trick súťaž. Už od doobedia sa v skateparku zišlo väčšie množstvo skaters. Dokopy asi 50 riderov hlavne zo západu Slovenska, ale aj veľké množstvo kamošov z Čiech.

Bohužiaľ počasie nedovolilo odjazdiť celú street súťaž a ani Best Tricky a tak sa vymyslel náhradný plán. Pod jediným krytým miestom v skateparku sa odjazdil Game of S.K.A.T.E. Jeho víťazom sa stal Dan Vojtaš z Čiech. V kvalifikácii streetu, ktorá sa stihla odjazdiť, dominoval Braňo Moravčík. Viac v pripravovanom reporte.

Betónový skatepark v Malackách z dielne Fiveramps je dobrý, s menšími, ale aj väčšími prekážkami určeným pre rôzne stupne vyjazdenosti. V zadnej časti dominuje double bowl ľahšej obtiažnosti. Vždy sa nájde človek, ktorému niečo nebude v parku sedieť, ale celkovo je park super jazditeľný s viacerými možnosťami.

Ako to už býva, na slávnostnom otvorení sa zúčastnil aj primátor Juraj Říha. Chalanom z Malaciek gratulujeme, že sa im podarilo vybaviť niečo takéto. Bola to dlhá cesta ktorá skončila úspešne - odovzdaním skateparku do užívania. Určite sa v ňom vidíme!

Otváračku pre vás pripravili a ceny venovali: Fiveramps, Picnic Skateshop.cz, Stance.

Viac fotiek a video v pripravovanom reporte.

Malacky skatepark opening:

Street:
1. Braňo Moravčík
2. Dan Vojtaš
3. Kuba Jurca

Game of S.K.A.T.E.
1. Dan Vojtaš
2. Dávid Szakálos
3. Patrik Strelec

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: malacky fiveramps moravcik vojtas

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!