Otváračku zrekonštruovaného skateparku v Liptovskom Mikuláši ovládol Peter Molec
Nedeľa 31. Mája 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Otváračku zrekonštruovaného skateparku v Liptovskom Mikuláši ovládol Peter Molec

Podarenú dvojdňovú otváračku zrekonštruovaného skateparku v meste Liptovský Mikuláš zakončila súťaž chalanov v streete. Kým sa v prvý deň oficiálneho otvorenia v piatok jazdil Best Trick, tak v sobotu bola na programe streetová súťaž s účasťou vyše štyridsiatky riderov hlavne zo Slovenska a zopár sa ich našlo aj z Poľska.

Kým vám naservírujeme full report s fotkami a videom, pozrite si výsledky: Bes Trick bral Juraj Kedroň a v streete sa najviac darilo dvom DC Shoes chalanom v tomto poradí: 1. Peter Molec, 2. Ondej Leskoviansky, 3. Kristián Nguyen, 4.Braňo Moravčík, 5. Juraj Kedroň.

Akcia bola príjemnou oslavou a otváračkou zrekonštruovaného skateparku v Liptovskom Mikuláši. O prekážky sa postarali chalani z No Limit Construction a my môžeme očakávať ďalšie akcie a súťaže. Tá najbližšia už 21. júna 2015.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: molec leskoviansky nugyen mikulas skatepark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!