Sobota 22. Septembra 2012
Autor: Boardlife
Foto-video: Marek Kikinder, Kristián
0 komentárov

Picnic skate show vyhral Rišo Tury. Marek Zápražný zranený

Dnes, 22. septembra 2012 sa odjazdila ďalšia skvelá skate akcia. Miestom konania bol zvolenský skatepark, ktorý pár hodím pred akciou prešiel rekonštrukciou. Vyše štyridsiatka jazdcov si tak mohla vychutnať opravené rádiusy a novú pyramídu.

Akcia vyšla skvele. Pivko, pálenka, klobásky, krkovička. K tomu mega skateboarding a hlavne vo finále. Neskutočné veci sa diali na pľace. Do semifinále postupovali: Horečný, Mercel, Moravčík, Simančík, Tury,Vartík, Ivančík, Tran, Nguyen, Kedroň, Kubala, Zápražný, Hofbauer, Mrváň, Molec, Leskoviansky, Reday, Kružec, Krchník a Uhler.

Opisovať jednotlivé triky zo semifinále nebudeme, no hranica jazdenia bola posunutá zase o niečo vyššie.Do finále sa však mohlo dostať len 10 najlepších. Po vyraďovacích kolách, kedy mali jazdci v jednotlivých heatoch čas 4 minúty na ukázanie toho čo vedia, nasledovalo finále. Postupovali: Zápražný, Tury, Tran, Horečný, Mrváň, Moravčík, Leskoviansky, Vartík, Krchník a Kedroň. Nakoniec ale išiel jazdiť finále aj Peťo Molec, ktorý vymenil zraneného Mareka Zápražného. Marek si zranil koleno a nemohol ďalej jazdiť. O Marekovom stave vás budeme samozrejme informovať.

Picnic skate show vyvrcholila neskutočným finále. Zabíjali všetci, najprv v minútovom kole a neskôr v street league style kole. Viac vo videu od Maťa Mala a fotkách od Kristiána v pripravovanom reporte. Teraz výsledky.

1. Rišo Tury
2. Braňo Moravčík
3. Ondrej Leskoviansky
4. Adam Tran
5. Peťo Molec
6. Braňo Mrváň
7. Juro Vartík
8. Mišo Horečný
9. Kedroň
10. Filip Krchník

Bes Trick – Juro Vartík - heel bs tail dole veľkou bedňou

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!