Štvrtok 26. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Podpor Kuba Kríža v súťaži Quiksilver Skate in Vision

Po týždni intenzívneho fotografovania a skateboardingu, nastal čas na party k tretej edícii Quiksilver Skate in Vision, ktorý sa konal 21. mája vo Vertigo, Jerez de la Frontera. Práve tam bude možné zahliadnuť prvý krát výtvory fotografov a skateboardistov zúčastnených v súťaži.

Štyri skupiny zložené z lokálnych jazdcov a skateobardistov Quiksilver teamu na čele s fotografmi Patxi Pardiñas (ESP), Jakub Krížo (SVK), Lev Maslov (RUS) a Antton Miettinen (FIN) sa týždeň pohybovali po známych spotoch, aby priniesli tie najúžasnejšie fotky.

Aj keď počasie nevyšlo vždy podľa predstáv a so skracujúcim sa časom, vytvorili fotografi skvelý materiál. Pri západe slnka, na rôznych spotoch sa jazdci a fotografi snažili vytvoriť úžasný materiál v tejto medzinárodnej súťaži. Ale Quiksilver Skate in Vision nekončí. Teraz ste na rade vy. Od 15. júna budete mať možnosť hlasovať za svojho favorita na Quiksilver Skateboarding stránke. Taktiež budete mať možnosť vyhrať oblečenie zo skateboard edície Quiksilveru.

Najlepšia snímka bude ohodnotená sumou 1.000 € pre fotografa a skateboardistu. Tak podporme nášho fotografa Kuba Kríža, ktorý sa dostal medzi túto elitu fotografov. Určite si to zaslúži. Fotky, za ktoré sa bude dať hlasovať, zverejníme čoskoro. Informácie sledujte na www.quiksilver-skateboarding.com a na www.quiksilver-europe.com

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!