Posun v projektoch skateparkov v Poprade a Malackách
Piatok 15. Mája 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Posun v projektoch skateparkov v Poprade a Malackách

Ide leto, teplé počasie, čas na skateboarding. V niektorých mestách už stoja kvalitné skateparky a niektoré mestá na tie kvalitné len čakajú. Pred časom sme vás informovali o výstavbe nového skateparku v Poprade a v meste Malacky, ako pokračujú projekty?

Začneme Malackami (posledné správy siahajú ešte do roku 2012), kde momentálne prebieha verejné obstarávanie na staviteľa skateparku. Ako náhle bude toto verejné obstarávanie ukončené a my budeme vedieť meno staviteľa, budeme vás informovať. Mesto na vybudovanie skateparku vyčlenilo 65.000€ 

Ďalším mesto, kde sa pohli ľady je Poprad. Po úvodných komplikáciách s občianskou petíciou proti výstavbe skateparku v areáli Základnej školy na Tajovského ulici, schválili poslanci mestského zastupiteľstva finančné prostriedky na tvorbu projektovej dokumentácie. Vybralo sa nové miesto a primátor zvolal k tejto téme stretnutie s mládežou. Ako najvhodnejšiu lokalitu pre výstavbu skateparku samospráva navrhla vlastný pozemok nachádzajúci sa neďaleko cyklistického chodníka v blízkosti budúceho športoviska Active Zone pri ceste 1/18.

Dúfame, že oba projekty sa úspešne zrealizujú ešte v roku 2015.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: skatepark mlacky poprad

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!