Piatok 02. Septembra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozor, zmena termínu konania KZN cupu v Spišskej!!!

Pozor pozor, zmena v termíne konania veľkej skate akcii na Slovensku. Po telefonáte s hlavným organizátorom KZN cupu, Milošom Ogurčákom, oznamujeme presunutie termínu z 10.09.2011 na 01.10.2011. Ďalšie info sledujte ďalej.

Tohtoročný KZN Cup sa odjazdí pod názvom Martin Čuj memorial KZN Cup. Odajzdí sa už tradične v Spišskej Novej Vsi. Zmena, reps. doplnenie názvu je na počesť smrti Martina Čuja. Poďme teraz k dôvodom presunutia akcie. Akcia sa mala konať 10.09.2011. Keďže skatepark v Spišskej prechádza v týchto dňoch rekonštrukciou a zväčšovaním, tak sa organizátori rozhodli presunúť dátum na neskorší termín (01.10.2011), aby sa všetko bez stresu stihlo a aby si mohli jazdci zajazdiť v 100% zrekonštruovanom skateparku. Aj keď termín 01.10.2011 (žeby bol Miloš poverčivý, toľko jednotiek:)  je už dosť neskoro, všetci dúfame, že sa extrémne neochladí a nebude pršať. 

Ak chcete mať prehľad o skate akciách, ktoré sa plánujú na Slovensku, tak sledujte náš kalendár, ktorý pravidelne dopĺňame. Taktiež sledujte denne www.boardlife.sk, kde sa dozviete všetko potrebné k týmto akciám. Stay tuned.

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!