Pozvánka na Cassovia skate cup 2019
Piatok 24. Mája 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Cassovia skate cup 2019

Košice budú žiť skateboardingom! Po roku prichádza do mesta Cassovia skate cup 2019 opäť s dvojdňovým programom. Skateboardový ošiaľ začne v piatok 7.6.2019 tréningom na Kulturparku, kde si budú môcť jazdci natrénovať svoje jazdy na špeciálne vyrobených prekážkach. Následne sa všetci presunieme k Dolnej bráne na Hlavnej ulici, kde počas Use the City festivalu bude prebiehať Cassovia skate cup Warm up session. Súťažiť sa bude formou best tricku a donesených prekážkach.

Sobota bude patriť jazdeniu na Kulturparku a hlavnému programu. Od 10:00 sa začína registrácia na Cassovia skate cup 2019. Čakajú nás dve kategórie a deň plný skateboardingu. Prisľúbenú máme účasť aj jazdcov zo zahraničia. Po odjazdení finále odjazdí obľúbený best trick. Hlavným lákadlom tohtoročného Cassovia skate cupu je prize money 4 000€. Návštevníci sa môžu tešiť aj na sprievodný program. Najväčšie skateboardové podujatie na Slovensku zakončíme na afterpárty, ktorá sa bude konať v Kine Úsmev, kde zažijeme skutočný tlak. Veríme, že 7-8.6.2019 si nájdete cestu do Košíc. Tešíme sa na Vás!

Viac informácii o súťaži a programe nájdete na Facebooku v udalosti Cassovia skate cup 2019, alebo oficiálnom webe www.cassoviaskatecup.sk.

FB event súťaž: https://www.facebook.com/events/314110912617520/


Oficiálny web súťaže: http://www.cassoviaskatecup.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: cassovia tlak skate

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!