Utorok 18. Decembra 2012
Autor: Boardlife, Tomáš Hofbauer

0 komentárov

Pozvánka na Elare premiere vol.2 do Zvolena

Zdravíme všetkých priaznivcov skateboardingu, pozývame vás na premiéru slovenského skateboardového videa Elare z produkcie Štefana Kurilu, o ktorom ste už určite veľa počuli a čítali aj u nás na Boardlife.sk Premiéra prebehne tentokrát v domácom okrese Peťa Moleca - vo Zvolene a to 22.12.2012.

Elare čo sa nezmestilo

Každý si povinne doneste svoje "deskoroľky", keďže sa celá akcia bude konať v MBPH Skatehouse, kde sa celoročne nachádzajú dve minirampy. Okrem skateboardingu sa môžete tešiť na tombolu o ceny od značky DC. Celá akcia prebehne pod záštitou neziskovej organizácie Grind n.o., vďaka ktorej sa dá vo Zvolene celoročne jazdiť.

(Z autobusovej/železničnej stanice - MHD číslo 7,8, vystúpiť treba na zastávke s názvom "Zlatý potok pod parkom")

dátum: 22.12.2012
čas: od 17:00 do 22:00 (kvôli nočnému kľudu)
miesto: Zvolen, MPBH Skatehouse (sídlisko Zlatý potok)
vstupné: 1 euro

Akcia končí o 22:00 kvôli nočnému kľudu, keďže Skatehouse sa nachádza uprostred sídliska. Oficiálna afterparty nebude ale ako býva zvykom, neoficiálna prebehne určite niekde v centre mesta. Príďte. Tešíme sa.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!