Utorok 11. Októbra 2011
Autor: Boardlife

1 komentár

Pozvánka na finálový pretek SSP do Košíc - prize money 1.000 €

Tak a je to tu! Finále Slovenského skateboardového pohára sa odjazdí 15. októbra 2011 v Košiciach. Tradičným miesto m konania je luxusný betónový skatepark. Sledujte informácie a vidíme sa v Košiciach!

Košický skatepark sa nachádza v Športovo-Zábavnom areáli na Alejovej ulici č. 2. Celobetónový skatepark bol vybudovaný v dvoch etapách. Prvá prebehla v roku2008 a koncom roka 2009 bol v druhej etape dobudovaný. Je to momentálne najväčší a zároveň najkvalitnejší skatepark na Slovensku. Skatepark bude v sobotu 15.11 prístupný pre jazdcov a verejnosť od 10:00 hod. Vstup do areálu je pre jazdcov 1 euro a pre divákov 40 centov. Od 12:00 bude skatepark vyhradený LEN registrovaným jazdcom.

Registrácia a štartovné:

Registrácia jazdcov bude prebiehať od 10:00 do 11:30, v drevenej búdke pri vstupe do skateparku, na ktorej budú visieť výsledky jednotlivých etáp preteku. Štartovné pre jazdcov e 5 € Pre jazdcov - POZOR : 1 euro je nutné zaplatiť na vstupe do areálu, kde vám bude vydaný lístok s ktorým sa následne treba preukázať pri registrácii, kde doplatíte zvyšné 4 eura. Kto sa nepreukáže platným lístkom, bude platiť 5 eur.

V cene registrácie je vstup do VIP chilling stanu, kde bude mat každý jazdec k dispozícii nápoje a malé občerstvenie v spoločnosti hostesiek. Vstup na after párty pre registrovaných jazdcov zdarma.

Majstrovstvá Slovenska v skateboardingu a finálový pretek SSP je dotovaný 1000 € prize money, ďalej vecnými cenami a bodmi do celkového rebríčka SSP. V prípade zlého počasia sa akcia presúva na nedeľu 16.10.2011

Sponzori a partneri akcie:
Monobrowdistribution, Streetmarket, Monster energy drink, O.Z. Eastsideskates, MC Košice Juh, mesto Košice, Azymuthsound, PPCi, RES reklamné služby, www.boardlife.sk

 

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

Flipy
Flipy Len dufam ze to zase nebude chaoticke v tom zmysle ze si tam jazdi kto chce aj pocas casu urceneho pre registrovanych. :/
Pridané: 09:37 13.10.2011