Pozvánka na Go Skateboarding Day 2016
Piatok 03. Júna 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Go Skateboarding Day 2016

CubeSkateshop.sk a Stand Up And Scream partia Vás srdečne pozývajú osláviť Go Skateboarding Day do galantského skateparku dňa 19.6.2016. CubeSkateshop.sk team Vám prinesie skate contest a Stand Up And Scream tri koncerty počas prestávok contestu.

SUAS pripravil koncert skupiny Crosswalk zo Šale, ktorí vám predvedú špinavý oldschool punk. Ďalej zahrá hard core punková kapela For Tape z Levíc. Na záver sme pre Vás pripravili to najlepšie v podobe českej hardcore skupiny Skywalker. O atmosféru počas celého dňa sa postará DJ Predator. Okrem koncertov nájdete v skateparku aj relax zónu, kde si budete môcť oddýchnuť, vyblázniť sa na balance boardoch, prečítať si Boardlife, Board a Thrasher. Na mieste sa bude nachádzať Cubeskateshop.sk promo stánok, kde si budete môcť pozrieť sortiment nášho shopu.
V skateparku bude všetkým návštevníkom k dispozícii grill. Pripravené sú hodnotné ceny od CubeSkateshop.sk, Ambassadors, PKOTG... Mediálne podprili Boardlife.sk, SkateRock.cz... Neseďte doma a príďte si užiť a osláviť spoločne snami tento sviatok skateboardingu. Vidíme sa 19.6.2016 v Galantskom Skateparku. Pre divákov je vstup zadarmo a pre súťažiacich je štartovné 2€.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Go Skateboarding Day galanta

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!