Utorok 27. Septembra 2011
Autor: PR

0 komentárov

Pozvánka na Martin Čuj memorial KZN Cup do Spišskej Novej Vsi

Už túto sobotu prvého októbra (1.10.) sa odjazdí predposledné kolo Slovenského Skateboardového Pohára v KZN skateparku Spišská Nová Ves, ktorý prešiel komplexnou rekonštrukciou. Stará asfaltová plocha bola vymenená za nový liaty betón. Staré prekážky boli zrekonštruované plus pribudli štyri nové.

Skateboardový bazén je dokončený a prebehne v ňom oficiálne prvá bazénová súťaž na Slovensku. Prize money, čiže finančná odmena sa vyšplhala do výšky 1.000,-€ plus vecné ceny od sponzorov KZNshop.sk, Supra footwear, Krew clothing, Orion trucks, Stereo skateboards, Foomo skateboards, Foomo hardware, Urban traveler wheels, Sorráč skateboards, Madman, Shake Junt a Deathwish. Taktiež sa bude jazdiť Boardlife.sk Best Trick o vecné ceny od organizátora súťaže.

Začiatok registrácie je o 10.00, samotný závod začne o 12.00. Štartovné bude 4,-€ a každý jazdec dostane občerstvenie a pásku na ruku - na ploche budú môcť jazdiť len registrovaní jazdci a štartovné platí na všetky disciplíny. Pre mladších a menej skúsených jazdcov bude vyčlenená vedľajšia streetballová plocha na ktorej bude zopár základných prekážok.

Hlavným rozhodcom bude Martin Karas, spolu s ním budú rozhodovať Michal Quixo Kuvik, Peter Bandura, Erik Cvopa a Lukáš Marcinčák. Mikrofón zoberie do ruky Maroš Bukový. Za podporu pri výstavbe skateparku ďakujeme mestu Spišská Nová Ves, spoločnosti O2, jej grantovému programu Think Big a nadácii Ekopolis. Hlási pekné počasie, takže hybaj na TOP akciu, tešíme sa na všetkých!

Akcia sa ide na počesť Ing. Martina Čuja, nášho kámoša a skejťáka ktorý pred troma mesiacmi tragicky zahynul.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!