Streda 01. Júna 2011
Autor: Apko

1 komentár

Pozvánka na Skate day Hruštín 11.júna

Pozývame vás na 4. ročník oslavy skateboardingu na Orave a to konkrétne do Hruštína, kde Snovo snow boardklub organizuje Trajekt Skate day . Akcia sa uskutoční tak ako aj po minulé roky na asfaltovom ihrisku pri ZŠ Výhon.

Počas dňa prebehne súťaž Game of S.K.A.T.E ktorú asi netreba špeciálne predstavovať, bude vyhlásený najlepší skater, best trick, ollie contest . Registrácia jazdcov je od 12:30, štartovné je 1€ pre jazdcov bude pripravené občerstvenie. Jazdci jazdia na vlastnú zodpovednosť, jazdci pod 18 rokov si musia doniesť povolenie od rodičov. Pre jazdcov sú pripravené vecné ceny.

Počas dňa bude na mieste predajný stánok streetshopu Trajek,t kde si budú môcť ľudia kúpiť skatehardware, doplnky s 10% zľavou, bude tam stánok s pifkom a kofolou a bude hrať príjemná hudba. Po akcii prebehne after party v Kaviarni Múza v Námestove vstup 1€, hrá Apko. Bude aj tombola ceny do nej zabezpečí Žebrák Holding a kaviareň Múza. V prípade zlého počasia sa akcia presúva na nedeľu ak by počasie ani vtedy nedovolilo pretek odjazdi nasledujúcu sobotu (18. júna). Akciu podporili: Obec Hruštín, Snovo snow boardklub, Trajekt streetshop, Žebrák holding. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom skate day-u píšte na: info@boardkluborava.sk

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

klaudia
klaudia som tam ako na koni ! :)
Pridané: 12:50 07.06.2011