Premiéra Nitro - Offline a Teton Gravity Research - Roadless
Piatok 18. Októbra 2019
Autor: Hangair

0 komentárov

Premiéra Nitro - Offline a Teton Gravity Research - Roadless

Piatkový a zároveň posledný filmový večer Adrenalin Film Festivalu bude takou malou oslavou snowboardingu. Tá sa bude konať v Hangairi 25.10.2019

Hlavnými filmami večera bude novinka Offline od Nitro/Red Bull Media House a film Roadless od Teton Gravity Research, kde uvidíme mená ako Travis Rice, Bryan Iguchi a Jeremy Jones. A zatiaľ kým Offline bude skôr o zábave na snehu, tak Roadless bude naopak o putovaní na splitboardoch cez masív Veľkých Tetonov, ktoré sú ozajstnou divočinou a v USA jedným z najväčších chránených území. Večer doplní ešte krátky film Folklore z dielne Arbor Snowboards a edit by Samuel Jaroš, ktorého radi aspoň takto podporíme ;) Po filmovej sekcii bude nasledovať afterparty by DJ Bobsan.

VSTUP: 5 EUR
-----------------------------------------------------------------------------------------
Popisy k filmom:

Roadless (Teton Gravity Research, 2019, USA, 66 min)
Vo filme Roadless sa Travis Rice, Bryan Iguchi a Jeremy Jones vydajú na cestu naprieč divočinou Yellowstonského národného parku (oblasť Teton lower 48) a to uprostred treskúcej zimy. Výsledkom je film nielen o skvelom jazdení, ale aj o poznávaní týchto legiend z iného uhla pohľadu než na aký sme väčšinou zvyknutí.
Trailer: http://bit.ly/2OwsAKs

Offline (Nitro, 2019, USA, 22 min) Prísny náklad od partičky okolo značky Nitro. Kto ju pozná tak vie, že očakávať možno len a len kopu dobrých trikov a pohody na snehu.
Trailer: http://bit.ly/Offline_AFF

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: aff adrenalin hangair

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!