Štvrtok 22. Septembra 2011
Autor: Lulla

0 komentárov

Prvé zastávky premiéry dámskeho videjka „5 more minutes please ?!“

Trailer od produkcie Lipstick productions, sme už mohli vidieť dávnejšie, no teraz vám ponúkame ich prvé zastávky svetovej premiéry čisto ženského videjka, v ktorom sa ukáže aj slovenská profesionálna riderka Baša Števulová.

Samozrejme okrem Bašuli sa nám predvedie aj ďalšie špičkové jazdkyne ako Aimee Fuller, Ana Rumiha, Aline Bock, Tini Gruber, Julia Baumgartner, Margot Rozies, Urska Pribosic, Jenny Jones, Lisa Filzmoser, Vera Janssen, Conny Bleicher, Sina Candrian a ďalšie. Babám to celé produkovala Sophie  Morawetz, Conny Bleicher a obrovský tím ľudí, ktorí vložili svoju ruku k tomuto super dielu. Okrem kvalitného jazdenia na snowboarde, surfe či skate môžeme vidieť ako sú baby krásne uletené a vedia čo znamená slovo zábava. Takže, kto ešte nevidel trailer, pohodlne sa usaďte a vychutnajte si 5 more minutes please. Nižšie sú uvedené prvé termíny samotnej premiéry full videjka. Pevne dúfame, že sa premiéry dočkáme aj na Slovensku :)

15. október – Ženeva – Snowboard Garden Festival
21. október – Innsbruck – Weekender Club 
27. október – Viedeň – Blue Tomato Shop – Afterparty tba 
04. november – Mníchov – Crux

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!