Utorok 17. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Quiksilver Miniramp Session v Žiline 26.5. - 27.5.

V dňoch 26. 5. – 27. 5. 2011 sa v obchodnom centre Aupark v Žiline uskutoční skateboard & bmx exhibícia v mini rampe „Quiksilver Miniramp Session“.

Medzi špičkovými jazdcami sa predstaví napríklad dvadsaťsedem ročný Martin Jurášek, ktorý je najlepší „bazénový“ jazdec v Čechách aj na Slovensku. Martin je už niekoľkonásobným a zároveň súčasným majstrom Českej republiky v skateboardingu v kategórii Bowl. Bmx exhibícia bude aj v podaní najlepšieho Freestyle BMX Pro ridera vo vertikálnej rampe Jana „Jenyho“ Valentu, ktorý je majstrom sveta vo vertikálnej rampe z roku 2002, majstrom sveta v kategórii street z roku 2003 a majstrom Českej republiky z roku 2008.

Pripravená je nielen neuveriteľná show našich najlepších jazdcov, ale tiež rôzne súťaže o zaujímavé ceny od značky Quiksilver! Každý si môže taktiež vyskúšať jazdu na skateboarde, alebo bmx v minirampe. Začiatok exhibícií je od 15:00 a potom každú celú hodinu.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!