Red Bull CAN YOU MAKE IT? sa vracia!
Utorok 12. Januára 2016
Autor: Feelip
Foto-video: redbull.sk
0 komentárov

Red Bull CAN YOU MAKE IT? sa vracia!

Po dvoch rokoch budú mať opäť Slováci možnosť zapojiť sa do celosvetového eventu pod hlavičkou Red Bullu. Jedinou otázkou, ktorá visí vo vzduchu, je: Dokážeš to?

Pokiaľ ste študenti vysokých škôl a máte kamarátov, s ktorými sa nebojíte vydať na dobrodružstvo, poďte do toho! Až do 15. februára máte možnosť poskladať 3-členný tím a prihlásiť sa na stránke www.redbullcanyoumakeit.com.

Pravidlá súťaže sú jasné. Za 7 dní budete musieť precestovať Európu (aspoň 6 checkpointov) a doraziť do zatiaľ neznámeho cieľa. Vašim jediným platidlom budú pritom plechovky Red Bullu. Aby to bolo ešte zaujímavejšie, štartovať sa bude z viacerých miest, ako napríklad z Prahy, Berlína alebo Barcelony. Celé sa to spácha 12. apríla 2016 a okrem ceny pre víťaza si z celej súťaže odnesiete hlavne fantastické zážitky. Tak čo, Can You Make It?

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Red Bull Can You Make It

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!