Shane Dorian a Keala Kennelly hviezdili na Big Wave Awards
Streda 27. Apríla 2016
Autor: Feelip

0 komentárov

Shane Dorian a Keala Kennelly hviezdili na Big Wave Awards

Sezóna Big Wave World Tour sa skončila už dávnejšie, ale až teraz nastal čas na jej vyhodnotenie. Najoceňovanejším surferom večera sa stal Shane Dorian, ale obrovský klobúk dole patrí Keale Kennelly, ktorá prepísala históriu.

Havajčanka už len dorazila na večierok ako víťazka, so svojou priateľkou a ich ďalšími spoločníčkami. Oblečená celá v čiernej koži, si potom užila svoj moment slávy, keď ako prvá žena na svete získala cenu pre najlepší barrel roku. A jej ďakovná reč? V skratke: „Vďaka všetkým, ktorí mi hovorili, že ako žena to nedokážem. Veľmi ste mi pomohli.“ Nuž, treba povedať, že Keala si toto ocenenie nepochybne zaslúžila, pretože jej barrel na Teahupoo bol jednoducho neskutočný.

Najlepšiu jazdu roka opäť raz vyhral Shane Dorian, ktorý bol navyše ohodnotený aj ako za celkovo najlepší výkon počas sezóny v znamení El Niňo.

Veľká vec bola najväčšia vlna, aká bola kedy napádlovaná, v podaní Aarona Golda a napokon aj top wipeout Niccola Porcellu, ktorý ocenil aj samotný Greg Noll.

To, že Greg Long sa stal big wave šampiónom, sme vedeli už dávnejšie.


Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Big Wave Awards wsl Shane Dorian Keala Kennelly

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!