Nedeľa 09. Septembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Skate stret & bike jam v Bratislave úspešne odjazdený

Príjemné popoludnie sa v Bratislave nieslo v znamení skateboardingu. Železná studienka a jej amfiteáter hostil viacerých skaters nie len z Bratislavy, ale aj zo Žiliny, Senice a ďalších miest. Dokopy sa akcie zúčastnilo cca 20 jazdcov. Fantizovalo sa na minirampe, Game of S.K.A.T.E a Best Tricku.

Ako prvá prebehla minirampová Speed Dracula súťaž o najlepší trik, ktorý bral Rado Lukačovič za transfer von z rampy do normal rádiusu. Prvú výhru v Speed Dracula Superseries si pripísal Marek Janoušek zo Senice. Marek tak vykročil úspešným krokom k vlastnému promodelu dosky. V Best Trick conteste na vyhdazovačke a grindboxe brali Braňo Moravčík a Mišo Horečný.

Kategória Best Trick do 15 rokov išla mladému jazdcovi Jakubovi Simonfymu z Nového Mesta nad Váhom. Nakoniec druhé víťazstvo bral Mišo Horečný aj v Game of S.K.A.T.E. Počas dňa sa príjemne jazdilo, chillovalo, pila kofola a Redbull. Organizačný team Peťo Vrbický, Martin Repka a Karol Gajdoš sa tešia na druhé kolo, informácie o ňom už čoskoro u nás.

Poďakovanie patrí mestu Bratislava, že skateboarding mu nie je ľahostajný, každému kto prišiel podporiť akciu a nespal doma. Bolo by super, keby sa konečne v hlavnom meste Slovenskej republiky vybudoval slušný skatepark. Viac v pripravovanom reporte.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!