Skateboarding a ďalšie aktivity na Grape festivale nebudú chýbať ani tento rok
Štvrtok 08. Augusta 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Skateboarding a ďalšie aktivity na Grape festivale nebudú chýbať ani tento rok

Ako je zvykom na festivale Grape, ktorý sa uskutoční už čoskoro tj. 9. – 10. augusta 2013, nebude chýbať kopec adrenalínových aktivít. Medzi tie hlavné patrí skateboarding v minirampe. Počas festivalu bude jeho návštevníkom k dispozícii minirampa, takže kto má chuť, môže si prísť zajazdiť.

Miničko bude voľné pre verejnosť počas celého festivalu, mimo exhibičných vystúpení riderov na skate, bmx a inline. A koho budete môcť vidieť na rampe diktovať? Účasť prisľúbili skateri Lukáš Mihalec, Braňo Mrváň, Braňo Moravčík, Erik Cvopa, Marek „Aktív“ Jača, ale aj kamoši na korčuliach a BMX. Ak si chcete pozrieť popredných slovenských skaters v miničku, neváhajte a zastavte sa pri rampe. A ak chcete jazdiť, stačí si doniesť vlastný skate a odporúčame aj ochranné prostriedky, keďže jazdenie je na vlastnú zodpovednosť. Termíny skateboardových exhibícií budú prebiehať cca každé dve hodiny, od poobedia až do večera. Ako sme už spomínali, mimo exhibícií bude minirampa voľná. Samozrejme zadarmo.

Mini U rampu v Boardlife zóne vám prinášajú Roxy a Quiksilver študentské karty od Tatra banky.

Pozrite sa spolu s nami, ako to vyzeralo v Boardlife.sk zóne na Grape festivale minulý rok a čo vás ešte čaká tentoraz. V Boardlife zóne myslíme aj na osvieženie a surfovanie počas horúcich dní na festivale. Najlepším a osvedčeným osviežením je bez pochýb vodný šport. Len v Boardlife zóne si budete môcť počas festivalu vyskúšať vodný doskový šport s názvom skimboarding, ktorý vám prinášajú Roxy a Quiksilver študentské karty od Tatra banky.

Svoje zručnosti a rovnováhu si môžete vyskúšať aj na balansovacích doskách, ktoré budú v Baordlife zóne k dispozícii. Balanslovacie dosky sú športovým náradím, ktoré je určené na cvičenie rovnováhy a sú potrebné pri tréningu pre všetky „board“ športy ako je sufing, skateboarding, snowboarding, wakeboarding... atd, ale tiež pre všetky mainstreamové športy, ktoré si vyžadujú prirodzenú koordináciu rovnováhy.

Ak sa chcete dozvedieť novinky o Boardlife.sk zóne a o samotnom Grape festivale 2013 zostaňte naladení na www.boardlife.sk

Všetko o festivale sa dozviete na: www.grapefestival.sk

Partneri Boardlife zóny: 

Tatrabanka

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!