Streda 18. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Skateboardová škola pokračuje každý štvrtok a zadarmo

V lete sa myslí aj na tých menej skúsených, čo by sa chceli naučiť. Jednou z možností a dokonca tou najlepšou je účasť v skateboardovej škole. Skateboardová škola si urobila veľmi dobré meno už minulú sezónu, kedy začala. Dôkazom je niekoľko akcií ako: King of rail & manual, Skate Jam 1, 2, 3, 4 a ďalšie aktivity.

A skateboardová škola pokračuje. Každý štvrtok od 15:00 do 17:30 a ZADARMO pre deti a začiatočníkov. Požičanie skateboardu a helmy je samozrejmosťou. Vstup do skateparku v Ružinove je taktiež pre účastníkov zadarmo. Čas od 15:00 do 17:30 je v skateparku vyhradený pre skateboardy a od 17:30 do 19:00 pre inline školu. Park počas tejto doby slúži začiatočníkom, alebo ľudom ktorí chodili do skateboardškoly minulý rok.

Organizátori sa tešia na záujemcov o skateboarding akejkoľvek vekovej kategórie. Toto je úvodný vstup do prázdninovej skateboardovej školy, ktorá bude častejšie a budú ju sprevádzať sprievodné akcie. Všetky informácie získaš na www.boardlife.sk a www.skateboardskola.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!