Skatepark v Malackách vybetónovaný, sledujte fotky
Streda 18. Mája 2016
Autor: Boardlife
Foto-video: Lukáš Zápražný
0 komentárov

Skatepark v Malackách vybetónovaný, sledujte fotky

Skatepark je z produkcie firmy Fiveramps, je komplet vybetónovaný. Teraz treba nechať betón cca 14 dní dobre vyschnúť, potom bude nasledovať tmelenie špár, dokončenie elektrickej a vodovodnej prípojky a úprava okolia. Takže skatepark ešte nie je úplne dokončený, skolaudovaný a vytuhnutý, preto všetkých prosíme, aby doň nevstupovali a nepoškodili ho ešte pred oficiálnym otvorením.

Slávnostné otvorenie by mohlo byť cca za mesiac, o bližšom termíne vás budeme samozrejme informovať. Taktiež o tom, kde presne sa skatepark nachádza. O to, aby stál skatepark v Malackách sa zaslúžili: Lukáš Zápražný, podstate je celá lokálna komunita jazdcov a nadšencov, či už skate, alebo bike, ktorí sa dlhú dobu usilovali o vybudovanie kvalitného skateprku v meste Malacky. Pomohli okrem iného aj ľudia z ASSR, svoju ruku priložil aj Miloš Ogurčák a v neposlednom rade pán primátor Juraj Říha, jeho zástupca Milan Ondrovič a ďalší z občianskej iniciatívy Ľudia pre Malacky, FIveramps. Všetkým, ktorí sa akokoľvek pričinili patri naša nesmierna vďaka.

Foto: Lukáš Zápražný.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: skatepark malacky zaprazny fiveramps

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!